Tenyésszemle, képességvizsga, munkavizsga, konfirmálás – Tiszakeszi, 2020.06.27

Egyesületünk tenyészszemlét, képességvizsgát és munkavizsgát szervez Retrieverek és Vízikutyák részére, 2020.06.27-én, szombaton, Tiszakeszin, a Zsóry-kastélynál.

Bíróink:
  • Beke Judit (Küllem)
  • Tapasztó Sándor (Vezetőbíró)
  • Kálmán Gyula
  • Garai László
A rendkívüli helyzetben, de már a kormányrendeleti megszorítások enyhítése miatt lehetséges módon, időpont beosztással tenyészszemlét és képességvizsgát, munkavizsgát tartunk.
Jelentkezési határidő: 2020.06.20

A részvétel feltétele minden esetben előzetes nevezés:

• A származási lap és a Meoesz kártya másolatának elküldése e-mailen: retrieverhungary2016@gmail.com
  • és a vizsgadíj előre befizetése az Egyesület számlájára
    Magyar Retriever És Vízikutya Egyesület,
    11739009-21328693 (OTP Bank)
    Közlemény rovatba kérlek Benneteket írjátok bele: Tiszakeszi vizsga 2020
  • A jelentkezések és a kutyaszámok ismerete után küldjük az érkezési időre vonatkozó időintervallumot visszaigazoló e-mailben
  • MASZK HASZNÁLATA ÉS A JÁRVÁNYÜGYI HIGIÉNIÁS ELŐÍRÁSOK, TÁVOLSÁGTARTÁS BETARTÁSA KÖTELEZŐ!
  • A terület természetvédelmi terület, kérjük a kutyák után a szükséges takarítást komolyan venni!
Nevezési díjak (MEOESZ szövetségi kártyával):
  • Tenyészszemle (Retrievereknél képesség- és magatartásvizsgálattal): 10.000 HUF
  • Képességvizsga (küllemi tenyészszemle nélkül): 6.000 HUF
  • Munkavizsga: 6.000 HUF
  • (MEOESZ Szövetségi kártyával nem rendelkezőknek minden nevezési díj a duplája!)
  • Konfirmációs eljárás Szövetségi kártyával: 10.000 HUF
  • Szövetségi kártya nélkül: 20.000 HUF
A vizsgákra és a tenyészszemlére az eredeti törzskönyvet kell bemutatni. A kutyában levő egyedi azonosítónak (microchip) leolvashatónak kell lennie, különben nem vehet részt a vizsgán és a tenyészszemlén!
Az éves tagsági díjat is be tudjátok fizetni a helyszínen, melynek összege 9.000 HUF, ami tartalmazza a MEOESZ Szövetségi kártyát, mely a kedvezményes nevezési díjakra jogosít.
További információ:
06-20/500-8323 (Beke Judit)