Tagsági díj változás – 2024

Tagsági díj fizetése a 2024-es évre

Tisztelt Tagjaink és Leendő Tagjaink!
2024-ben az MRVE éves Tagdíja a MEOESZ Szövetségi kártyával 2000 forinttal emelkedik : 14.000 HUF
Támogató tagdíjunk változatlan: 12.000 HUF (MEOESZ Szöv.kártya NÉLKÜL)
FIGYELEM: Már csak elektronikus úton küldött (Online szövetségi kártya) igényelhető amit egyesületeink mindenki számára már regisztráltan küldi meg a megadott e-mail címre.
A MEOESZ 2024.01.01-től az Aktív státuszban lévő regisztrált tagok részére biztosítja a kedvezményes szolgáltatásokat!
(Mielőtt törzskönyvezési / vagy egyéb anyagot adnál be a MEOESZ-hez, neveznél rendezvényekre, mindenképpen rendezned kell a tagságodat)
ADATEGYEZTETÉS : Kérünk szépen mindenkit,hogy az Egyesület honlapján/facebook oldalán megtalálható e-mail címre:
küldje el a következő adatokat :
– Tag Teljes Neve
– Pontos címe ( Irányítószámmal)
– Aktív E-mail cím
– Mobiltelefon száma
– Adószám ( egyéni vállalkozás, BT, KFT, stb, ahol a számlán már meg kell jelenjen)
– Befizetés igazolása
Tagságot Aktív státuszba állítani csak a kért adategyeztetés után áll módunkban!
Mindenkinek Nagyon Boldog Ünnepeket, Eredményekben Gazdag 2024-es Évet Kívánunk!
MRVE Vezetősége