Tenyésszemle, képesség- és munkavizsga Tiszakeszin

Egyesületünk tenyészszemlét, képességvizsgát és munkavizsgát szervez, valamint konfirmálási lehetőséget biztosít Retrieverek és Vízikutyák részére, 2023.10.28. szombaton, Tiszakeszin, a Zsóry-kastélynál.

  • Vezetőbíró: Garai László
  • Teljesítménybírók: Borza Krisztina, Kis Gábor, Molnár Zsolt
  • Küllembíró: Víg Orsolya

Jelentkezési határidő: 2023.10.20. (a határidő után érkezett nevezéseket nem áll módunkban elfogadni)

A részvétel feltétele minden esetben előre nevezés!

A származási lap, MEOESZ kártya és a kutya oltási könyvének másolatának elküldése e-mailen: retrieverhungary2016@gmail.com, és a vizsgadíj előre befizetése az Egyesület számlájára (Közlemény rovatba kérlek Benneteket írjátok bele: Vizsga 2023 Október Tiszakeszi)
Magyar Retriever És Vízikutya Egyesület
11739009-21328693 (OTP Bank)

A jelentkezések és a kutyaszámok ismerete után küldjük az érkezési időre vonatkozó időintervallumot visszaigazoló e-mailben. A terület önkormányzati és természetvédelmi terület, kérjük a kutyák után a szükséges takarítást komolyan venni!

Nevezési díjak (MEOESZ Szövetségi kártyával)

  • Tenyészszemle (Retrievereknél képesség- és magatartásvizsgálattal): 10.000 HUF
  • Képességvizsga (küllemi tenyészszemle nélkül): 10.000 HUF
  • Munkavizsga: 10.000 HUF
    (MEOESZ Szövetségi kártyával nem rendelkezőknek minden nevezési díj a duplája!)
  • Konfirmációs eljárás Szövetségi kártyával: 10.000 HUF
  • Szövetségi kártya nélkül: 20.000 HUF
A vizsgákra és a tenyészszemlére az eredeti törzskönyvet kell bemutatni. A kutyában levő egyedi azonosítónak (microchip) leolvashatónak kell lennie, különben nem vehet részt a vizsgán és a tenyészszemlén!
Ebédre most is lesz lehetőség, melyre a létszámot a nevezéskor le kell adni:
Marhagulyás, túrós sütemény
Üdítők, Kávé
(3000 HUF/fő)
Kávé, Üdítők már reggel elérhetőek a résztvevők számára térítésmentesen.
További információ:
retrieverhungary2016@gmail.com
www.retrieveregyesulet.hu
Tel: 06-20/500-8323 (Beke Judit)

Ódry Anna