Megalakult a Magyar Retriever és Vízikutya Egyesület

Örömmel értesítünk minden kutyabarátot, hogy a Magyar Retriever és Vízikutya Egyesület 2016.08.19-n megalakult.

Egyesületünk felelős a retriever és vízikutya fajták gondozásáért, tenyésztéséért, vizsgák és kiállítások szervezéséért. Honlapunkon minden információt megtalál a fajták standardjairól, a kötelező és opcionális vizsgákról, és felkészítésről.

Bővebb információ a tevékenységünkről

Ismerkedjen meg Egyesületünk vezetőségével, és a tenyésztőkkel!

A Magyar Retriever és Vízikutya Egyesület feladatának érzi a minőségi tenyésztés megőrzését és a felelős ebtartás alapelveinek terjesztését. Kérjük, olvassa el Etikai kódexünket, amely minden tagunk számára kötelező szabályokat fogalmaz meg, és amely garantálja, hogy alapelveink az általunk képviselt tenyészetek esetében maradéktalanul megvalósuljanak.

 

 

Ódry Anna

Leave Comment